Filmy & seriály

HBO představilo prequel Hry o Trůny – House of the Dragon v prvním teaseru

HBO představilo první teaser trailer pro House of the Dragon, jejich novou sérii ve které se podíváme na to, co předcházelo Hře o Trůny. První díl z desíti připravovaných bude odvysílán již 21. Srpna 2022 na HBO a bude dostupný i na streamovací platformě HBO Max. House of the Dragon si bere inspiraci z novely George R.R. Martina Oheň & Krev a odvypráví nám příběh domu Targaryenů, ve kterém se podíváme i na občanskou válku mezi Rhaenyrou a Aegonem Targaryenem o vládu nad Sedmi Královstvími. Ta se odehrála zhruba 200 let před událostmi jež jsme mohli vidět ve Hře o Trůny a my se tak podle všeho můžeme těšit na brutální a krvavé bitvy v ještě větším měřítku.

V House of the Dragon si zahrají Matt Smith (Daemon Targaryen), Emma D’Arcy (Rhaenyra), Olivia Cooke (Alicent Hightower), Paddy Considine (Viserys Tagaryen), Eve Best (Rhaenys Targaryen), Rhys Ifans (Otto Hightower), Steve Toussaint (Corlys Velaryon), Sonoya Mizuno (Mysaria), Tom Glynn-Carner (Aegon Targaryen), Jefferson Hall (Tyland Lannister), a další.

House of the Dragon je prvním z řady spin-offů Hry o Trůny, které se chystají. Dalšími tituly by měli být The Sea of Snake o Lordu Corlys Velaryonovi; 10,000 Ships, o královně bojovnici Princezně Nymerii; Knight of the Seven Kingdoms založeném na fantasy novelách Tales of Dunk and Egg; a animovaná drama série The Golden Empire.

Teď už ale mrkněte na trailer a řekněte nám v komentářích, jak se na novou sérii těšíte?

A pokud není House of the Dragon tou správnou sérií pro vás, co tak mrknout třeba na teaser Ježka Sonica?

administrator
Vášnivý fanoušek všeho fantasy a sci-fi, geek, čtenář, otaku, gamer... prostě tak trošku od všeho něco.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *