Hry

Gran Turismo 7 bude bohatší o pět nových vozů

Ředitel společnosti Polyphony Digital, která stojí za vývojem titulu Gran Turismo 7 potvrdil, že v prosincové aktualizaci se vozový park rozroste o pět nových modelů. Ředitel Kazunori Yamauchi tuto informaci potvrdil prostřednictví svého Twitterového účtu. O tom, jaké vozy budou do hry přidány můžeme zatím jen hádat, ale třeba se najde pár odborníků, kteří to poznají z pouhé siluety. Troufnete si na to?

Od svého uvedení na trh 4.března se hra stále vyvíjí a každý měsíc dostáváme pravidelnou aktualizaci. Dostáváme tak pravidelný přísun různých doplňků, oprav nebo i rozšiřování už tak dost rozsáhlého vozového parku. V nadcházející aktualizaci se park opět rozroste a to o celkém pěkný počet vozů. Kromě ohlášení připravované aktualizace a jejího obsahu máme také i její neurčité datum. Ředitel Kazunori Yamauchi uvedl, že aktualizace se dočkáme tento týden. Podle historie vydání aktualizaci bychom se mohli dočkat už ve středu, protože právě v tento den vyšla většina aktualizaci. Tak se nechme překvapit, co se na nás zase chystá. A tady už slíbené siluety vozů. Tak schválně kolik jich poznáte. Já si teda ani neškrt.

Gran Turismo 7 si můžete zahrát na konzolích od společnosti Sony a to konkrétně na PlayStation 4 a PlayStation 5. Nedávno se ale také objevila spekulace, že společnost Sony společně s Polyphony Digital uvažují hru přivézt na trh i pro hráče na PC. Jestli se to ukáže jako pravdivé, to zodpoví jen čas. Proto nás stále sledujte a my vám to vyžvaníme, hned jakmile se informace potvrdí.

editor
Obyčejný hráč videoher, nadprůměrný hráč Dungeons and Dragons, příšerný pisálek a excelentní provokatér šéfredaktora.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *