Hry

God of War Ragnarok prozrazuje podrobnosti o novém světě

Datum vydání nového dílu světově populární série God of War se nezadržitelně blíží. Vydání je naplánováno na 9. listopadu tohoto roku. V novém videu se podíváme na jeden z dalších devéti světů. Trpasličí svět Svartalfheim je novinkou, kde nás čekají záludné hádanky. V prvním díle jsme navštívili celkem šest světů. Do nich se samozřejmě vrátíme ve vylepšené verzi a seznam se díky Svartalfheimu ještě rozšíří. God of War Ragnarok bude pecka. Věřte mi.

Trpasličí říše je překrásný svět plný bláznivých vynálezů, kam se podíváme s protagonisty hry Kratem a jeho synem Atreem. Trpaslíci byli vždy vynalézavá rasa a jinak tomu nebude ani tady. Využití vodních gejzírů a mechanických vychytávek pro snadné fungování jejich života tu najdete prakticky na každém kroku. Vodní gejzíry je například možné zmrazit sekerou Leviathan a tím zamrzlou vodu využét pro šplh nebo zastavení otáčivých kol. To je pouze jeden z příkladů co se zde dá vyvádět za kejkle.

Trpaslíci jsou zde velmi přítelští, ale to by nemohl být God of War aby se ani zde neukázal nikdo koho by nešlo zmasakrovat. V temných uličkách bude číhat i zde spousta bytostí a nestvůr kterým bude záležet pouze na tom, aby vám ukousli palici. JAk se s nima protagonisté vypořádají je už asi všem jasné. Jestli na ně narazíte, tak v tom místě tráva asi dlouho neporoste.

Video není moc dlouhé, ale ukazuje dost, abychom si mohli udělat obrázek o tom co nás v trpasličím světě čeká. Takže jak řekl Mimir, kterého má Kratos stále upevněného na opasku: „Vítejte v Niðavelliru, bratři,“

editor
Obyčejný hráč videoher, nadprůměrný hráč Dungeons and Dragons, příšerný pisálek a excelentní provokatér šéfredaktora.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *