Hry

God of War Ragnarok potvrzuje novinky z příběhu a zajímavosti ze hry

Dost možná nejočekávanější hra současnosti nám opět trochu zabrnká na nervy. Kdo se už nyní těší na brutální jízdu , tak si už si připravte papírové pytlíky, protože tohle bude nářez. Aktualizované webové stránky potvrzují, že Kratos se společně se svým snyme Atreem vydají na dlouhou cestu všemi devíti světy s vidinou Ragnaroku v zádech. Tuto informaci už samo o sobě naznačila látková mapa Devíti říší. God of War Ragnarok vás rozhodně nenechá v klidu.

Na webových stránkách se můžeme dočíst, že naši dva hrdinové putují napříč všemi říšemi a Asgard formuje své šiky do války proti blížící se prorokované katastrofě. Kratos a Atreus se na svých cestách potkají s mýtickými příšerami a chybět samozřejmě nesmí ani severští bohové. Podle toho co nám také prozradilo vývojářské studio, tak každá říše byla blížící se zkázou ovlivněna jinak.

Kromě nových monster a lokací se samozřejmě dočkáme také vylepšených schopností obou postav. Atreus poměrně vyrostl, takže se jistě naučil nové kousky. Co se týče věčně nabubřelého boha války, tak se určitě dočkáme nového představení jeho devastující síly, ale největší výzvou stále zůstane, zda se Kratos dokáže smířit se svojí minulostí a hodit to všechno za hlavu, jen aby ochránil svého syna.

V posledním traileru, který je pojemnovaný jako Otec a syn se představí i hrůzostrašná obluda ze severské mytologie. Jak si asi naši dva hrdinové poradí s bájným vlkem Fenrirem, když stojí přímo před nimi? To se začneme dozvídat už 9.11.2022. Titul bude možné si zahrát na PlayStation 5 a PlayStation 4. Předobjednávky jsou už v plném proudu celkem ve třech různých verzích. Standardní edice pro PS5 a PS4 a Deluxe Edition pro PS5.

editor
Obyčejný hráč videoher, nadprůměrný hráč Dungeons and Dragons, příšerný pisálek a excelentní provokatér šéfredaktora.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *