Anime Filmy & seriály

Ghost in the Shell se rozšíří o animovaný film

Ať už jste milovníky anime nebo ne, našpicujte uši: Ghost in the Shell: SAC_2045, animovaná série, kterou můžete najít na Netflixu, bude mít svůj v pořadí druhý film, s podtitulem The Last Human (Poslední člověk). V Japonsku se na něj bude dát zajít do celkem 30 kin, zbytek světa se musí spokojit se svými obýváky.

Bude se jednat o sestřih druhé série seriálu. Ghost in the Shell: SAC_2045 má v tuto chvíli dvě série, obě po 12 epizodách. Po první vznikl film Ghost in the Shell: SAC_2045 Sustainable War (Udržitelná válka), dalo se tedy očekávat, že to samé čeká i druhou část seriálu. V Sustainable War byly do kompilace vloženy i nové scény, a bylo slíbeno, že The Last Human bude také nové záběry obsahovat.

A o čem že seriál je? Jedná se o alternativní verzi původního Ghost in the Shell. V roce 2045, po ekonomické katastrofě známé jako Simultaneous Global Default, která zničila hodnotu všech forem papírové a elektronické měny, se národy „velké čtyřky“ (Čína, Rusko, Evropská unie, USA) světa zabývají nekončící „udržitelnou válkou“, která má udržet ekonomiku v chodu. V tomto světě se hlavní hrdinka major Motoko Kusanagi a další členové Public Security Section 9 nechávají najmout jako žoldáci pod skupinou „GHOST“. Využívají svá kybernetická vylepšení a zkušenosti z bitev, aby si vydělali na živobytí a zároveň zneškodnili ohniska bojů po celém světě. Avšak vznik „Post Humans“ (umělá inteligence a technologicky upravení lidé) a spiknutí odhalené bývalým náčelníkem Aramakim přinutí Sekci 9, aby se spojila pod vládním projektem a zkusila odhalit, jak velkou hrozbu Post Humans opravdu představují…

Ghost in the Shell: SAC_2045 – The Last Human bude mít premiéru 23. listopadu 2023. Poté by se měla objevit na Netflixu.

editor
Cosplayerka, fotografka, copywriterka, vášnivá hráčka deskových her... a v hloubi duše bláznivý geek!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *