SYFYMAG Blog Filmy & seriály Filmové a seriálové novinky na streamovacích službách
Filmy & seriály

Filmové a seriálové novinky na streamovacích službách

Také už nevíte, na co byste se, i přes pestrou nabídku streamovacích služeb, koukli? Přijde vám, že už jste všechno viděli? Nevíte, jestli se nabídka filmů a seriálů nějak obměnila? Nevěšte hlavu, od toho jsme tady my, abychom místní nabídku prozkoumali a nabídli vám to nejnovější. Pojďme se tedy na náš výběr podívat!

Disney+

Okřídlení hrdninové z Ant-Man a Wasp: Quantumania konečně opustili kinosály a vlétli na naše obrazovky. Pokud patříte k těm, kteří se rodinnému prozkoumávání Quantum Realm vyhnuli, nestihli jej v kinech, nebo si jen chtějí tento zábavný snímek pustit znovu, tak se můžete radovat: Quantumania byla na Disney+ vpuštěna 17. května 2023.

YouTube Poster

Podobně bude na své diváky cílit i Avatar: The Way of Water. Zážitek z podmořských bytostí bude na domácích obrazovkách jistě méně dechberoucí, než na velkém plátně, ale kdo druhého Avatara neviděl, ať zbystří: na Disney+ bude přidán 7. června 2023.

Aby to milovníkům Star Wars nebylo líto, je na Disney+ nově i druhá řada mini antalogie Star Wars: Vize. Stejně jako první série přináší tato 9 epizod od různých animátorů, ve kterých se dočkáme staré dobré Síly, lidských příběhů i zajímavých zvratů.

Netflix

Netflix bohužel z mého pohledu v poslední době více kvalitních děl ubírá, než přidává (koncem května se rozloučíme např. se Star Trek: Deep Space Nine), ale i zde se najde pár snímků k potěše divákova srdce.

Trvalo to čtyři série, ale je to tady: dočkáme se zakončení seriálu Manifest o pasažérech zaoceánského letadla, kteří během letu zmizeli a objevili se o 5 let později a museli se se svými novými životy po svém vyrovnat. 10 finálních epizod Netflix vypustí 2. června 2023.

O seriálu s na první pohled nic neříkajícím názvem FUBAR jsme se již zmiňovali. Arnold Schwarzenegger si v něm zahraje vysloužilého agenta CIA, který zjistí, že se jeho dcera potatila, a to o dost víc, než si kdy vůbec myslel. Komediální akční seriál bude mít 8 epizod a premiéry se dočká 25. května 2023.

HBO

Za mne nejzajímavější novinkou na platformě HBO je v tuto chvíli rozhodně Láska a smrt. Kriminální drama o Candy Montgomeryové, pobožné ženě z Texasu, a o nevěře a vraždě v americkém maloměstě. Candy hraje Elizabeth Olsen a seriál opravdu stojí svým zpracováním za to. Obzvláště když si uvědomíme, že je založen na skutečných událostech. Zatím je venku pět epizod ze sedmi.

Za zmínku stojí i dokumentární počin Angel City o ženském fotbalovém týmu Angel City Football Club, na jehož založení se podílela např. Natalie Portman. V dokumentu se objevují i Jennifer Garner, Serena Williams či America Ferrera.

Amazon Prime

Na Amazonu můžeme doporučit akční seriál Citadel. Mimo jiné v něm hraje Stanley Tucci, a celé se to točí ohledně zničené špionážní agentury Citadel a syndykátu Matikora, který za zničením agentury stál. Dva bývalí agenti jen tak tak přežili, ale přišli přitom o svou paměť. Alespoň dokud jednoho z nich nenavštíví bývalý kolega a nepožádá jej o pomoc… Citadel má šest epizod, přičemž odvysílané jsou zatím čtyři.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Exit mobile version