Hry

Fanoušci těšte se! Tales from the Borderlands má datum vydání!

Jistě si většina z vás vzpomene na znovuzrozené studio Telltale Games, kteří stojí za adventurními skvosty jako Sam and Max, Game of Thrones A Telltale Game Series, Wallking Dead a hlavně Tales from the Borderlands. Tales from the Borderlands sbírala velmi vysoká hodnocení, vyzdvihován byl hlavně humor a ztřeštěnost srovnatelná s FPS RPG Borderlands od studia Gearbox. Nyní se můžeme těšit na pokračování, to bylo sice oznámeno jíž v dubnu letošního roku, nicméně Gearbox o chystané adventuře moc informací neposkytl.

Pravděpodobný vzhled přebalu New Tales from the Borderlands Zdroj: Game News 24

To se ale dnes mění. Byť se nejedná o úplně oficiální informace, tak od prodejce unikl název a s největší pravděpodobností i datum vydání. Na stránce hry byla ještě dnes k vidění Deluxe Edition pokračování, které je jednoduše pojmenované New Tales from the Borderlands. Na stránce bylo uvedeno i datum vydání 21. října 2022. Bohužel stejně jako většina Twitterových příspěvků s uniklými informacemi je i na Amazonu v tuto chvíli stránka smazána.

Uniklé informace o příběhu

Měli bychom rozhodovat o osudech třech hlavních protagonistů, altruistické vědkyni Anu, jejího „pouličního“ bratra Octavia a žabomyšáka Fran. Hra má stejně jako její předchůdce nabídnout spoustu příběhových rozhodnutí a dle popisku bychom se měli dočkat pěti dílů příběhu. Také se zde nacházela zmínka, že kromě postav nových bychom se měli těšit i na návrat starých známých. A samozřejmě hra slibuje rozhodnutí, která výrazně ovlivní vývoj děje.

Zatímco původní Tales from the Borderlands má na svědomí již zmíněné studio Telltale tak o New Tales from the Borderlands se má postarat samotný Gearbox spolu s 2K. Bohužel zatím nemáme žádné obrázky přímo ze hry, ani nevíme, jak by mohl vypadat obal hry. Budeme doufat, že sám Gearbox v brzké době odhalí více informací a potvrdí, či vyvrátí tyto úniky. Sám jsem velice zvědavý, zda se podaří navázat na úspěch prvních Tales from the Borderlands, což není zrovna jednoduchý úkol.

author
Vášnivý hráč, už téměř 30 let. Nejvíc hraju FPS, akční adventury, RPG... Je toho hodně. Moje knihovna by mohla vyprávět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *