Filmy & seriály

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves se představuje v prvním traileru

Vypadá to, že se milovníkům hry Dungeons & Dragons, potažmo českých variací Dračího Doupěte a Dračí Hlídky, svítá na lepší časy. Po příšerných třech filmových fantasy slátaninách Dungeons & Dragons (Dračí Doupě, 2000), Dungeons & Dragons: Wrath of the Dragon God (Dračí Doupě 2, 2005) a Dungeons & Dragons: The Book of Vile Darkness (Dračí doupě 3 – Kniha děsivé temnoty, 2012) přichází zbrusu nová adaptace jménem Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves – a soudě podle prvního traileru zatím vypadá velmi slibně.

Dungeons & Dragons – zloději a draci

Film bude dle všeho vyprávět příběh zloděje, který ukradl špatnou relikvii pro špatného člověka, a jeho přičiněním tak bylo na světlo vypuštěno to největší zlo, jaké jeho svět zatím zažil. Protože se jedná o Dungeons & Dragons – hru na hrdiny, pokusí se zloděj s pomocí dalších herních povolání (bojovnice, paladin, kouzelník, druidka) tuto svou chybu napravit a zlé síly porazit. Jestli vám tohle nezní jako začátek téměř každého klasického dračákového dobrodružství, asi hrajete se špatnou partou. Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves působí, jakoby tvůrci konečně věděli, o čem tato hra v základu je. I když, ještě je brzy na to, vynášet takové soudy, trailery často bývají zavádějící.

YouTube: Oficiální trailer Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Příšery, příšery!

Musíme doufat, že trailer neukázal jen to dobré, co film v kinech nakonec nabídne, protože zatím rozhodně vypadá slibně. Ukazuje nám druidku, měnící se v sovomedvěda (owlbear), můžeme spatřit krvežíznivého mimika, draky (pořádné draky, žádné wyverny!) i děsivého klamoparda. Animace už teď vypadá velmi dobře, jsem zvědavá, jak ji ještě do vydání filmu vyladí.

Pořádnou zábavu slibuje i hvězdné obsazení. V hlavních rolích se představí Chris Pine, Michelle Rodriguez, Justice Smith, Regé-Jean Page, Sophia Lillis, Chloe Coleman, a dokonce Hugh Grant, který by si měl střihnout záporáka. A co je alespoň z mého pohledu nejlepší: vypadá to, že Chris Pine bude hrát zloděje-barda! Nevím jak vy, ale já se nemohu 3. března 2023, kdy má Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves přijít do kin, dočkat!

editor
Cosplayerka, fotografka, copywriterka, vášnivá hráčka deskových her... a v hloubi duše bláznivý geek!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *