Komiksy Literatura

Doctor Strange hledá ztracenou magii ve vesmíru!

Jaké to je ztratit mistrovství ve svém okultním umění? Stephen Strange to pozná na vlastní kůži a věřte – moc příjemné to není. Iron Man mu ovšem nabídne řešení. Podle něho je potřeba pozvednout hlavu od pozemské magie a zamířit pro novou někam výš. Vesmír mu přinese mnoho nového. Od bizarních nových kouzel, přes setkání s nepřáteli až po navázání nových spojenectví.

Daleko od domova, od svých přátel a bez své moci se Doctor Strange snadno ocitá v nebezpečných situacích. Bude muset přesvědčit mimozemšťanku s jménem, které snad nikdo není schopen vyslovit, že je hoden záchrany. Blíží se Válka nekonečna a nepřítel Super-Skrull získal Kámen času! Tohle snad nemůže dopadnout dobře. Nebo snad ano? Zjistíte to snadno – komiks Doctor Strange Nejvyšší čaroděj je nyní k dostání u všech dobrých knihkupců. Odhalte s Doctorem Strangem dříve nepoznaná zákoutí marvelovského vesmíru.

Foto: Crew
Jsem redaktorka, která má v oblibě komiksy, seriály a počítačové hry. Věnuju se recenzování, psaní novinek a také dabingu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *