Anime Hry

Do Honkai Star Rail přichází vesmírná Šanghaj

V únoru má čínský vývojář a vydavatel videoher miHoYo značně napilno. Blíží se obří update pro akční RPG Honkai ImpactRekindle the Spark of Civilization„, který přemístí děj ze Země na Mars. Tento update bude doprovázen krátkým animovaným filmem. Mimo to ale přišel i velký update pro Honkai Star Rail, který se tak posouvá do verze 2.0 – „If One dreams at Midnight„.

MiHoYo tak pokračuje v duchu své hry Genshin Impact, kdy s pravidelností šesti týdnů vycházejí menší updaty s novými postavami a časově limitovanými událostmi a jednou za rok přijde velká aktualizace přinášející nový region – do Honkai Star Rail přibyde planeta Penacony, která se z trestanecké kolonie stala centrem festivalů. Svým stylem vycházejícím z art deca připomíná nablýskanou Ameriku před hospodářskou krizí, a nebo Šanghaj před japonskou okupací – kosmopolitní metropoli, která byla silně ovlivněná Spojenými státy a Evropou.

Penacony vede „Rodina“ následující cestu aeon Xipe – harmonii. Jak už název updatu „If One dreams at Midnight“ napovídá, hlavním tématem updatu budou sny. Z krátkých ukázek můžeme očekávat divočinu jako předvedl Satoši Kon v anime Paprika.

Videoklip: White Night k Honkai Star Rail

F2P BTW.

V rámci updatu dostanou hráči i odměny zdarma jakožto pozornost podniku. V obou Honkai hrách je vůbec studio miHoYo k neplatícím hráčům mnohem přátelštější a štědřejší než v rámci Genshinu. Jestli jste uvažovali, jestli hru vyzkoušet, tak je teď vhodná doba.

Honkai Star Rail je „gacha“ taktická tahová strategie z dílny čínského studia miHoYo. Hra je dostupná zdarma s mikrotransakcemi, kde jsou hlavním zdrojem peněz tikety do „točky“ o časově omezené postavy. Svým zasazením se jedná o vesmírné fantasy inspirované japonskými anime. Hráč prožívá příběh přes „Trailblazera“, záhadnou postavu, která cestuje s Astral Expresem od planety k planetě a čelí Stellaronům – rakovině všech světů. Zpracováním je blízká předchozí hře studia miHoYo – Honkai Impact. Nejen tematicky – odporem k nihilismu a boji pro nicotě a entropickým silám – ale také alternativními verzemi známých postav.

Hra je dostupná na PC, iOS, Android a Playstation 5. Více informací o updatu a stažení hry zde.

Filmový nadšenec se slabostí pro asijskou tvorbu. Anilist: https://anilist.co/user/4thPretender/ MyDramalist: https://mydramalist.com/profile/4th_Predenter

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *