Hry

Death Stranding s mečem – Hell is Us má první trailer

Vývojářské studio Rogue Factor spolu s vydavatelem Nacon oznámili svůj nejnovější projekt. Akční adventuru z pohledu třetí osoby Hell is Us. Ve svém tiskovém oznámení poskytli stručný pohled na děj hry a zároveň vydali i první teaser trailer. Ten sice moc ze hry neukazuje, ale musím přiznat, že jsem z něj měl husí kůži a nemůžu se dočkat, až ze hry uvidíme více. Hell is Us by mělo vyjít v roce 2023 na nové konzole i PC. Tak se pojďme podívat, co zatím o hře víme.

„Téměř úplná soběstačnost země zmítané občanskou válkou skrývá temná tajemství: nedávný výskyt nadpřirozených tvorů připomínajících starověké náhrobky a monumenty v regionu má totiž hodně zajímavé základy“ vysvětlil tým okolo Hell is Us. „Občané nazývají tento jev ‚kalamitou‘. Vyzbrojený zbraněmi speciálně vyrobenými pro boj s těmito monstry se hlavní hrdina musí naučit, jak je porazit a chytře využívat veškeré dostupné vybavení.“

Tým Hell is Us

Trailer na mě silně dýchnul atmosférou obdivovaného a proklínaného Hidea Kojimi. Ukazuje dystopickou zemi, sužovanou občanskou válkou. Ed Nightingale řekl: „Je to jako Death Stranding s mečem. V čele projektu stojí navíc Jonathan Jacques-Belletête. I když vám možná jeho jméno hned moc neřekne, jeho hry určitě znáte. Tento člověk má na svědomí skvosty jako Deus Ex: Human Revolution, Deus Ex: Mankind Divided nebo Marvel’s Guardians of the Galaxy. To by mohlo naznačovat silnou cyberpunkovou atmosféru, která je lehce cítit i z traileru.

Foto: Xbox Dynasty

„Jsme potěšeni, že můžeme konečně oznámit tuto hru,“ řekl šéf Naconu Alain Falc. „Jako vydavatel chceme vždy nabízet hry s originálními nápady, které osloví co nejvíce lidí. První hra od Rogue Factor od doby, kdy jsme je získali, je také jedním z našich nejambicióznějších projektů a už se nemůžeme dočkat, až toho v následujících měsících prozradíme víc.“ Jonathan Jacques-Belletête dodává: „Naším cílem s Hell is Us je vrátit hráčům skutečný pocit z dobrodružství a průzkumu. Není potřeba mít na mapě podrobný protokol questů nebo přesný navigační bod. Chceme aby hráči cítili vzrušení z dobrodružství, řízeni vlastními pocity a instinkty.“

Hell is Us bude pohánět stejně jako nedávno oznámený Tomb Raider, nebo čtvrtého Witchera Unreal Engine 5. Jak se vám trailer líbí? Co si o novince myslíte? Já osobně se začínám trošku těšit. Hlavně na ukázky ze hry samotné.

author
Vášnivý hráč, už téměř 30 let. Nejvíc hraju FPS, akční adventury, RPG... Je toho hodně. Moje knihovna by mohla vyprávět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *