Filmy & seriály

Constantine dostane sequel

Patříte k zástupu těch, kterým se líbil Constantine z roku 2005? Tak můžete jásat, protože tenhle film, ve kterém kdysi zazářil miláček publika Keanu Reeves, dostane po 17 letech konečně pokračování!

Čaroděj bez bázně a hany

Dobře, tenhle filmový Constantine není úplně přesnou kopií Constantina z DC komiksů, tou je spíše seriálová verze z roku 2014. Ale film z 2005 měl báječnou noirovou atmosféru s výborným hereckým obsazením (např. Rachel Weisz, Shia LaBeouf, Tilda Swinton) a děsivým ztvárněním pekla, a je to jeden z těch filmů, který nenudí, ani když si jej pustíte po několikáté.

Constantine 2 bude natočen pod hlavičkou Warner Bros. a měl by se do něj vrátit jak Keanu Reeves, tak i původní režisér Francis Lawrence (Já, legenda, Voda pro slony, Hunger Games: Vražedná pomsta). Scénář by měl psát Akiva Goldsman, který má prsty např. ve filmech Šifra mistra Leonarda, Já, legenda neb Temná věž. Kromě toho má film i produkovat skrze svou produkční společnost Weed Road Pictures, společně s Bad Robot J.J. Abramse a Hannah Minghella.

Zatím není k dispozici více informací: zda se podaří sehnat do sequelu herce z původního filmu, kdy přesně se začne natáčet či kdy bude mít film premiéru, je zatím ve hvězdách. Nicméně v současné smršti Marvelovských superhrdinských komedií bude osvěžující moct se zase těšit na něco temnějšího.

editor
Cosplayerka, fotografka, copywriterka, vášnivá hráčka deskových her... a v hloubi duše bláznivý geek!

1 Comment

  • Anonym 30 listopadu, -0001

    Kéžby to bylo stejně dobrý jako jednička 🙏

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *