Filmy & seriály

Červenec v kině – další nálož premiérových novinek v kině

Červen je za námi a tak je třeba se připravit na další měsíc. Červenec v kině uvítá spoustu filmů na které se většina z nás těší už poměrně dlouho. Já se pokusím pro vás vybrat ty nejzajímavější tipy, které vám nesmí za žádnou cenu uniknout. Ale nebudu to tu dále okecávat a pustíme se do těch tipů. Budu rád když mi třeba do komentáře hodíte tip na který třeba zapomenu, nebo naopak co doporučíte vy mě. Tak jdeme na to.

DC Liga supermazlíčků

Animovaný film ze světa superhrdinů od stáje DC. Liga spravedlnosti byla zajata padouchem Lexem Luthorem. Proto Supermanův pes Krypto neváhá a vytvoří tým super-mazlíčků, kteří mají super-schopnosti. Svět je přece třeba stále chránit a kdo jiný by se toho měl zhostit, že? Do týmu se přidá pes jménem Ace, který je supersilný a hlavně prakticky nezničitelný. Prase PB se zase umí zvětšit do neskutečných rozměrů. Želva Merton je zase superrychlá a nakonec veverka Chip s doslova elektrizujícími schopnostmi. Podaří se těmhle mazlíkům spasit svět a udělat svým pánům čest, nebo to skončí katastrofou? To se dozvíme už brzy.

Premiéra: 28.7.2022

Černý telefon

Jsem fanda hororů a tak tu nesmí chybět ani zástupce tohoto žánru. Tentokrát se můžete v kině bát u filmu Černý telefon. Finney Shaw je obyčejný třináctiletý kluk, kterého unese sadistický masový vrah a zamkne ho do sklepa. Sklep je bohužel zvukotěsný a tak nemá smysl volat o pomoc. Vše se ale změní, když na zdi začne zvonit odpojený telefon a ze sluchátka mluví hlasy minulých obětí masového vraha. Chlapec je podrobován mnoha zkouškám, které s ním únosce hraje, aby si mohl jeho smrt vychutnat. Hlasy v telefonu ale stojí na straně chlapce a ten dostává rady jak přežít dostatečně dlouho, aby se dostal ven na svobodu.

Premiéra: 14.7.2022

Thor: Láska jako hrom

A to nejlepší samozřejmě celou skupinu výběru uzavře. Co jiného by to mohlo být než nejnovější a dlouho očekávaný čtvrtý díl Thora. Thor: Láska jako hrom vypráví příběh Odinova syna, který se snaží nalézt mír ve své duši. Jak to tak bývá, do cesty se mu připlete někdo, kdo má zcela jiný názor. Na obzoru se objeví tajemná postava jménem Gorr. Jeho přezdívka však mnoho napoví. Tzv. The God Butcher má totiž zálusk na vyhlazení veškerého božstva ve vesmíru. Thor tak nemůže jen tak sedět a svolá staré známé aby mu pomohli odhalit původ Gorra a zastavit ho dřív, než bude pozdě. Na pomoc mu přijde i Valkýra Brunhilda, kamenný kolos Korg a jeho expřítelkyně Jane Fosterová. Ta k Thorovu překvapení dokáže ovládat mýtické kladivo Mjolnir a tím i Thorovu moc. Dokážou společně Gorra porazit, nebo mu otevřou oči a on zjistí, že ne všichni bohové zaslouží vyhlazení?

Premiéra: 7.7.2022

Dnes to bylo malinko kratší, to uznávám. Ale je léto a tak chápu, že většina z vás se vidí spíš někde u vody. Každopádně si určitě přijdete na své a jestli mi něco uniklo, tak nezapomínejte komentovat. Budu rád za každý dobrý tip. A taky nezapomeňte, že na Steamu stále probíhá velký letní výprodej her.

editor
Obyčejný hráč videoher, nadprůměrný hráč Dungeons and Dragons, příšerný pisálek a excelentní provokatér šéfredaktora.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *