Hry

Babylon´s Fall – končí jeden velký propadák

Tenhle titul opravdu nemá na růžích ustláno od svého uvedení na trh. Tvůrci mají za sebou skvělé tituly jako Bayonette nebo Nier: Automata, které patří ke skvělým hack & slash hrám na trhu. Pokus vývojářů se těmto hrám kvalitativně přiblížit prostě hrubě nevyšel. Tahle akční záležitost od PlatinumGames a Square Enix doratila na PC a konzole v březnu. Žádné vřelé přijetí, ale naopak nekompromisní kritika ze všech stran. I zde je možné hledat příčinu proč se Babylon´s Fall příliš dobře neprodávala. Po vydání netrvalo dlouho, než se servery takřka zcela vyprázdnily.

Babylon´s Fall? Ne, děkuji

Průšvih jako tento se dá přirovnat snad jen ke hře Wolcen: Lords of Mayhem. Tam bylo po počáteční nadšení vyměněno za markantní odliv hráčů. Dnes po téhle diablovce ani pes neštěkne. Tvůrci se ovšem nechtěli tak snadno vzdát. Slibovali, že na hře budou dále pracovat a naslouchat komunitě. Došlo to tak daleko, že začli rozesílat dotazníky, aby zjistili co mají vlastně vylepšit. Babylon´s Fall byla původně zamýšlená jako hra s dlouhodobou podporou. Vydali druhou sezónu s dodatečným obsahem, ale nakonec si museli přiznat krutou pravdu. Hra nikoho nezajímá a budoucí updaty na tom nic nezmění. Oznámení o brzkém konci asi pak překvapí málokoho. Její servery budou vypnuté 27. ůnora 2023. Hra se tak nedočká ani svých prvních narozenin.

Dne 13.9 2022 byl ukončen veškerý prodej. Jedná se o online hru a po vypnutí serverů si ji již nebudou moct zahrát ani ti, kteří ji mají zakoupenou. Není možné investovat do prémiové měny Garaz. Po skončení druhé sezóny bude ukončen prodej battle passu a odstartuje jedna finální sezóna. Taková symbolická na rozloučenou. Pokud tedy patříte mezi tu minoritu co snad ještě Babylon´s Fall z nějakého důvodu hraje a ztrácí v tomto pokaženém titulu ještě svůj volný čas. Užijte si jí, protože jiý brzy o to budete připraveni. Vývojáři se ještě omlouvají. že k tomuto kroku dochází. Děkují komunitě za trpělivost a podporu, i když težko říct zda nějaká existuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *