Hry

Assassin’s Creed Valhalla dostalo další bezplatné DLC!

Fandové nyní už kultovní herní série Assassin’s Creed mohou opět jásat. Vývojářská herní společnost Ubisoft dnes vydala další bezplatné DLC pro jejich poslední dílo ze světa Assassin’s Creed Valhalla. Bezplatné rozšíření hry s názvem Forgotten Saga dorazilo společně s aktualizací 1.6.0. Kromě aktualizace s bezplatným režimem se od 4. srpna až do 25. srpna podíváme i na akci s názvem Sigrblot Festival.

DLC Forgotten Saga bylo představeno v dřívějším traileru, a prozradilo, že na hráče čekají výzvy v samotném srdci světa Niflheimu. Celkem nás čekají čtyři části říše a spousta hádanek k rozluštění. Kromě příběhu a představení rozšíření trailer prozradil i to jak bude fungovat strom dovedností, vedlejší úkoly, na jaké bossy narazíme a spoustu dalších věcí.

DLC se zaměřuje především na Roguelite systém. To znamená, že po každé smrti bude postup resetován, ale upgrady, které ve hře získáme nám zůstanou. Takže každý další pokus bude o něco málo snažší. Ubisoft také prozradil, že při každém pokusu je třeba si vybrat cestu, kterou se hráči vydají. Po každé volbě bude cesta zatarasena, takže si to nemůžete jen tak rozmyslet a vydat se jinudy. Na cestě nás nebudou čekat jen děsivé příšery, ale i mocní nepřátelé a spousta hádanek. Každá cesta je lemována i lepšími zbraněmi a vybavením jako jsou štíty a brnění. Nouze nebude ani o NPC, které potkáme na svých cestách s velkou zásobou vedlejších úkolů. Takže rozhodně stojí za to vyzkoušet, co si na nás zase vymyslí.

Nezapomeňte se už pomalu ale naladit i na září, kde si Ubisoft chystá akci Ubisoft Forward, kde se rozhodně dozvíme něco o Assassin’s Creed Infinity a nyní i dost často diskutovaném Assassin’s Creed Rift.

editor
Obyčejný hráč videoher, nadprůměrný hráč Dungeons and Dragons, příšerný pisálek a excelentní provokatér šéfredaktora.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *