Hry Publicistika

Arena Breakout: Infinite vstoupí do uzavřeného beta testování!

Společnost MoreFun Studios, dceřiná společnost Tencent Games, odhalila, že její série realistických stříleček Arena Breakout přichází na PC v podobě nového titulu s názvem Arena Breakout: Infinite.

Tato free-to-play hra se objeví na Steamu ještě letos. Podle společnosti MoreFun se hráči mohou těšit na „bezkonkurenční přizpůsobení střelných zbraní“ a realismus stříleček z pohledu první osoby, přičemž Arena Breakout: Infinite je „vizuálně nejúžasnější a nejúchvatnější FPS zážitek“.

Původní hra Arena Breakout byla loni uvedena na trh pro zařízení se systémy iOS a Android a byla označována za mobilní alternativu hry Escape from Tarkov od Battlestate Games. Společnost MoreFun popsala svou PC verzi taktického vojenského zážitku ve stručném shrnutí, které si můžete přečíst níže.

„Ve hře Arena Breakout: Vydejte se do Temné zóny a staňte se nejsmrtonosnějším vojákem štěstěny, jakého kdy člověk poznal. Jako vysoce zkušený vojenský agent se vydejte do válkou zmítané oblasti Kamona, kde se vysoké sázky rovnají vysokým odměnám. Stiskněte spoušť, kryjte se a postupujte vpřed. Pronikněte do bojových arén, abyste získali cenné předměty a zbohatli… ale buďte připraveni bojovat o přežití.“

Další detaily dráždí hutnými možnostmi přizpůsobení, které zahrnují více než 500 doplňků, jako jsou pažby pušek, možnosti umístění zaměřovačů, vlastní hlavně, úsťové brzdy a další. Každé vylepšení umožňuje hráčům upravit stabilitu, přesnost a dostřel vybrané zbraně předtím, než se vydají do bojových arén, které jsou vybaveny osvětlením v reálném čase a 360prostorovými zvukovými efekty. MoreFun dodává, že Arena Breakout: Infinite je zaměřena především na hráče a je postavena na soutěživé a férové hratelnosti.

Společnosti MoreFun Studios a Tencent Games potvrdily datum uzavřené bety hry Arena Breakout: Infinite, která se uskuteční za několik týdnů. Testování se bude týkat základů hry, stejně jako propojení pro multiplayer a několika funkcí, přičemž se bude hrát na dvou populárních mapách z mobilního titulu: Údolí a Farma. Přihlásit se do něj můžete i v tuto chvíli, protože uzavřená beta odstartuje 8. května 2024.

administrator
Vášnivý fanoušek všeho fantasy a sci-fi, geek, čtenář, otaku, gamer... prostě tak trošku od všeho něco.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *