Filmy & seriály Hry

Amazon chce rozšířit značku Tomb Raider o další film, seriál i hry

Amazon podle všeho připravuje velké rozšíření značky Tomb Raider skrz naskrz všemi platformami a možnými prostředky. Měli bychom se dočkat několika nových her, televizního seriálu i filmu. Tvrdí to alespoň The Hollywood Reporter.

V reportu je řečeno, že chce Amazon „propojit svět Tomb Raideru“ a provázat chystané hry, seriál a film do jednoho celku podobně, jako to udělal Marvel s vlastním univerzem. Podle zdroje z THR na seriálu a filmu dělá pro Amazon dj2 Entertainment stojící za nejnovějším filmovým dobrodružstvím Sonica 1 a 2. Největším překvapením je však doplňující informace, že se jedná o zakázku gigantických rozměrů, která by podle všeho měla šlapat na paty i 750 milionům dolarů investovaným do seriálu The Rings of Power. Teď ještě najít kvalitní herečku pro hlavní roli (ne Alicia Vikander se opravdu nevrátí, filmový svět Tomb Raideru opustila v roce 2022 po zjištění, že byla práva na film dána k prodeji).

Svůj kousek slávy ze světa Tomb Raideru si však utrhnul i NETFLIX. Pro ten totiž již dříve zmíněné dj2 Entertainment chystá animovaný seriál zaměřený právě na Laru a její dobrodružný život plný hrobek a záhad. Podle všeho se tak fanoušci vnadné Lary Croft mají v budoucích pár letech opravdu nač těšit. Dočkáme se hry, seriálu i filmu. Doufejme jen, že to nedopadne jako předchozí filmové počiny z roku 2001 a 2003 s Angelinou Jolie v hlavní roli…

A nakonec přikládáme evoluci Tomb Raideru 🙂

administrator
Vášnivý fanoušek všeho fantasy a sci-fi, geek, čtenář, otaku, gamer... prostě tak trošku od všeho něco.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *