Filmy & seriály

Alien od Hulu se představuje v concept artech

Už se o tom mluvilo nějakou dobu, ale po úspěchu filmu Predator: Prey se zdá, že se nového Vetřelce skutečně dočkáme. Xenomorfům se v posledních letech moc nedařilo, jak Prometheus tak Covenant u diváků propadli. Až nejnovější Predátor ukázal, že návrat ke kořenům se skutečně vyplatí: diváci od těchto mimozemských zabijáků očekávají určitý standard, který jim sequely moc nedopřávaly.

Vetřelčí seriál

Seriál, za kterým by měl stát Noah Hawley (Fargo, Legion), by se, pokud vše půjde dobře, měl vysílat v roce 2023. Alien by se měl tentokrát obejít bez Ripleyové, Hawley prohlásil, že je její příběh už dost komplexní a nebude do něj zasahovat. Nic v tuto chvíli ještě není jisté, nejsou známé žádné detaily příběhové linky, ale na nově zveřejněných concept artech zatím můžeme vidět tři záběry.

Na prvním je USCSS Maginot, vesmírná loď společnosti Weyland-Yutani, ztroskotaná uprostřed města, ovládaného konkurenční Prodigy Corporation. Na druhém záběru jsou dva vojáci, kteří dorazili do místnosti plné vetřelčích vajec, zakrytých mlhou. A na třetím obrázku je Xenomorf, držící nějakou postavu ve vertikální šachtě.

Concept arty vypadají skvěle, je otázkou, zda se dostanou do finálního scénáře, či zda se celý seriál nakonec opravdu natočí. Můžeme jen doufat, protože vetřelčí univerzum by si nějaké to vykoupení zasloužilo.

editor
Cosplayerka, fotografka, copywriterka, vášnivá hráčka deskových her... a v hloubi duše bláznivý geek!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *