18+ Anime

18+ | SPY x FAMILY Hentai drtí statistiky sledovatelnosti

Již několik dní drtí sociální sítě různé informace o nejpopulárnějším anime této sezóny SPY x FAMILY. Ostatně i my jsme vás včera informovali o chystané druhé řadě. O to víc vás ale asi překvapí fakt, že klasické SPY x FAMILY není tím jediným, co se na síti aktuálně vyhledává. Různým žebříčkům vyhledávání na specifických stránkách pro dospělé totiž aktuálně vévodí tagy jako SPY x FAMILY, YOR, SPY x FAMILY Hentai atd. Že se nedivíte? Inu my vlastně taky tak úplně ne. Vždyť Yor je aktuálně brána jako jedna z nejvíce sexy animovaných postav a to už je co říct – konkuruje tak takovým hvězdám jako je Sakurajima Mai (Bunny Girl Senpai), Rias Gremory (High School DxD) nebo Zero Two (Darling In The FranXX).

SPY x FAMILY však tyto žebříčky aktuálně drtí hlavně i díky populárnímu tvůrci krátkých hentai videí známému jako MapleStar. Ten zveřejnil na svém twitter profilu krátkou ukázku z 2 minutového videa, které by mělo potěšit všechny fanoušky Yor na světě. A řekněme, že se z něj budou červenat i někteří zkušenější jedinci … jestli tedy víte, co tím myslíme…

Nebyla by to ale tak úplně sekce 18+ kdybychom vám tu nedali alespoň tu ukázku z twitteru co? Najdete ji samozřejmě hned pod tímto textem a pokud byste po shlédnutí rádi viděli i plnou verzi nezbyde vám než podpořit daného tvůrce na jeho Patreonu. Dobře nebudeme si hrát na to, že nevíme že existuje něco jako strejda google že? Mrkněte sami a posuďte jak moc kvalitně se mu povedlo video zpracovat, za nás má tedy plný počet bodů.

administrator
Vášnivý fanoušek všeho fantasy a sci-fi, geek, čtenář, otaku, gamer... prostě tak trošku od všeho něco.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *