18+ Hry Recenze

18+ | Sex With The Devil, probuďte své perverzní já

O hře Sex With The Devil jsem se dozvěděl náhodou v jedné herní skupině a jelikož byla v akci, neodolal jsem a koupil. Tento první počin od studia Evil boobs cult, kteří si hru i sami vydali mě jakožto relativně perverzního člověka dost překvapil. Nebudu vám lhát, párkrát jsem se nestačil divit, co dokázaly tyhle chlípné mozky vymyslet. No, nebudu to dál prodlužovat. Pojďme si prozradit, jak se Sex With The Devil hraje.

Jak sem již zmínil, Sex With The Devil je prvním počinem studia Evil Boobs Cult. Studio bylo založeno minulý rok a po deseti měsících práce vyšel právě Sex With The Devil. Jedná se o adventuru hranou z pohledu první osoby. Největší (ne)výhodou je délka hry. Ta se dá totiž projít přibližně za hodinu. Ovšem byla by škoda projít ji zbytečně rychle, o mnoho byste se totiž připravili.

Kdo že to jsem?

Hlavní hrdina Sex With The Devil a osoba za kterou hrajete je pěkný hajzl. Jeho život je plný zlosti, perverze a osamění. Jednoho dne si takhle usmyslí, že si udělá dobře. Nejdříve jako správný troll rozpoutá válku po chatu. Poté si chce dopřát ještě lepší chvilky a tak si pustí porno. A hle, ozve se soused. Jako správný „dobrák“ ho pošlete do patřičných míst, kde slunce nesvítí a vracíte se zpět k oblíbené kratochvíli. Když už se konečně dostanete k pornu, přijde vám e-mail se zajímavou polohou, kterou musíte vyzkoušet. Nebudu tu moc spoilerovat a tak prozradím jen, že se motá okolo orálu, který si můžete dopřát sám, což se sice vyvede, ale má to nečekaný konec.

Foto: Steam – Sex With The Devil

Zdar vole

Ocitáte se najednou na neznámém místě. Po krátkém rozhlédnutí se vám zrak zastaví na velmi vnadné a velmi nahé sukubě. Sukuba si vás hezky naláká k sobě, pěkně si vás prohmatá a v okamžiku, kdy si chcete taky sáhnout vás hodí do jámy. Po krásném placáku stanete tváří v tvář Satanovi. Ten vám prozradí, že jste idiot a umřel jste a protože jste prostě hajzl, který mimo jiné například osouložil ženu svého kamaráda na jejich vlastní svatbě, jste v pekle! Nicméně asi jste Satanovi nějak sympatický a tak vám nabídne možnost znát odpověď na všechny vaše otázky. Stačí si s ním jen zahrát jednu hru.

Foto: Steam – Sex With The Devil

Bludiště kam se podívám

Princip je jednoduchý, Satan po vás chce, abyste našel modrý klíč. Ten se nachází někde v bludišti, což je vlastně celá náplň hry. Bludiště jsou celkem tři. Chodíte bludištěm, vyhýbáte se velmi sofistikovaným pastím, kterých jsou neuvěřitelné tři druhy. Buď kopí, vystřelující ze země, či stěn, houpající se sekyry, nebo rotující kůly. Cestou můžete narazit na svitky, které vám poodhalí části příběhu. Ale jak jste již určitě pochopili, není to zrovna hlavní tahák hry.

Mnohem zajímavější, než příběh jsou tajemné dveře. Ty poznáte podle zvláštních znaků, které na sobě mají a také, že pro jejich otevření budete potřebovat klíč. Nebudu vám lhát, první dveře jsem otevíral s nadšením a lehkou nadržeností na to, co mě tam čeká. Postupem jsem je otevíral spíš s děsem, ale ani tak mi to nedalo a byl jsem zvědavý, co na mě čeká. Abych vám to přiblížil, můžete narazit na sukubu ze začátku hry, která se o vás moc hezky orálně postará. Můžete také narazit na plešatou děvu, která vám dá k dispozici svůj zadeček. To jsou ještě ty dobré dveře. Pak je tu třeba žena, které koukají ze zdi jen nohy a přirození. Samozřejmě se můžete otočit a odejít, ale kdo by to udělal, že? Ovšem jakési znetvořené, nadržené asi dítě, to už je celkem síla. Levitující cosi s vagínou v oku. Něco jako prase běhající na dvou téměř lidských nohách. No, je toho víc než dost. A pokud ve vás tyhle scény nechají vzrušené pocity, asi byste měli navštívit odborníka.

Technika a tak vůbec

Co se technické stránky hry týče, nevypadá to vůbec zle. Byť je celá oděna do černo-červených odstínů, kouká se na ni celkem dobře. Co už je ovšem horší je délka hry. Jak jsem už psal, Sex With The Devil se dá dohrát přibližně za hodinu. Což je celkem škoda. Pro perverzní lidi jako jsem já, je to celkem fajn oddych, nicméně znovuhratelnost je zde nulová. Evil Boobs Cult sice na hře stále pracují a tak je možné, že od dob, co jsem hru hrál přidali nějaká ta další bludiště, případně další dveře k otevření. Přeci jen je to již téměř půl roku, co jsem Sex With The Devil dohrál. Na druhou stranu má velmi příjemnou cenovku, takže to za to stálo.

Závěrem

Sex With The Devil je sice dost perverzní, ale na druhou stranu fajn útěk od reality (a ne jen té naší, ale snad všech existujících realit :D). Technická stránka hry není vůbec zlá, navíc stálá podpora vývojářů z Evil Boobs Cult je také velmi příjemná. A i když je to jen kratičká jednohubka, věřím, že se ke hře časem vrátím a budu hledat, co je nového. Za těch pár euro ta hra stojí.

Sex With The Devil

70% Skóre

Kratičká jednohubka, která se určitě vyplatí. I kdyby jen na jedno zahrání. Nechte se šokovat, možná i příjemně vzrušit a užijte si jaké by to bylo ocitnout se na chvilku v hodně zajímavé verzi pekla.

PLUSY

  • Vizuál
  • Podpora vývojářů
  • Cena
  • Dveře, které vám nedají spát

MÍNUSY

  • Dveře, které vám nedají spát
  • Délka
  • Všudypřítomný stereotyp

Detail hodnocení

  • Grafika 0%
  • Příběh 0%
  • Hratelnost 0%

author
Vášnivý hráč, už téměř 30 let. Nejvíc hraju FPS, akční adventury, RPG... Je toho hodně. Moje knihovna by mohla vyprávět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *